najčastejšie otázky

Náramky sú na gumičku - univerzálnej veľkosti, pánske aj dámske. Najlepšie však je, ak si obvod svojej ruky premeriate krajčírským metrom či šnúrkou a podľa toho si zvolíte veľkosť svojho náramku.

Na výber máte na našom webe - Znamenia zverokruhu kamene, kde si môžete zvoliť kameň podľa Vášho znamenia alebo podľa účinku kameňa - Účinky kameňov, ktorý Vám sedí podľa Vás najlepšie.

Starostlivosť o jednotlivé druhy kameňov v šperkoch nájdete priamo pri popise ich účinkov na našej stránke.

Áno náramky posielame aj do zahraničia, poštovné si platí zákazník. Náramky od nás odchádzajú darčekovo zabalené a vždy prvou triedou. Je tu aj možnosť poslať naše šperky ako "prekvapenie" a darček.

Áno je to možné, bezplatne vymieňame gumičku či korálky v prípade roztiahnutia alebo poškodenia nezavineného našim zákazníkom. V prípade mechanického poškodenia zákazníkom sa platí poplatok 1 euro. Gumičku Vám vymeníme aj v prípade, že náramok nie je z našej tvorby. Táto služba je spoplatnená sumou 5 eur.

Náramky si môžete vyzdvihnúť v našej predajni Ekostyle na adrese SNP 1599/1 Bánovce nad Bebravou (oproti nákupnému centru Billa) inak posielame náramky prostredníctvom Packety. Náramky vždy odchádzajú prvou triedou.

Je možná výmena kameňov na Vašom náramku aj po dlhšej dobe, my kamene odoberieme naspäť znovu vyčistíme a dobijeme energiou a môžete si ich naspäť vziať či vymeniť za iné, avšak za poplatok 3 eurá.

Šperky nenoste pri ťažkej fyzickej práci ani pri športe. Predídete tak mechanickému poškodeniu šperku aj chemickej reakcii s potom.

Vyhýbajte sa noseniu šperkov vo veľmi prašnom alebo vlhkom prostredí plavární, bazénov, sáun a chráňte ich pred extrémnymi výkyvmi teplôt a pôsobeniu morskej vody. Taktiež dávajte dole šperky z rúk pri umývaní riadu.

Šperky chráňte pred nárazmi a kontaktom s tvrdými a drsnými predmetmi, aby ste ich nepoškriabali alebo nerozbili.

Šperky by nemali prichádzať do kontaktu s parfumom, lakom na vlasy a telovou kozmetikou. Preto si šperk dajte až po ich použití.

Na noc si šperky odkladajte do šperkovnice vystlanej jemnou látkou alebo do krabičky HANDMADE, ktorú ponúkame ku kúpe šperku.

Šperky dobíjame počas mesačného splnu na parapete. Niektoré kamene je potrebné raz do mesiaca opláchnuť, nie však všetky. Viac info v kategórií Účinky kameňov.

V prípade záujmu o výmenu nite či koráliek je možná aj táto služba avšak za POPLATOK, 1 euro naši zákazníci 5 eur v prípade zakúpeného šperku niekde inde.

Novinky z blogu

Poslali ste nám